KONST / Litografier / Färglitografier 8001035
nr 800 1035
Färglitografier
5 st. Jette Ranning, kompositioner, 3/35, signerade, motivets mått: 29x29
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 7 januari 2013
kl 17:31:01
500 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.600 kr